LAMPA PRZEDNIA DROGOWA 12-24V LED WAŚ 1540

LAMPA PRZEDNIA DROGOWA 12-24V LED WAŚ 1540

1 100,00 zł
Brutto
 • numer katalogowy: 1540
 • typ: W221.1
 • przewód: 100cm
 • źródło światła: LED
 • strona montażu: UNIWERSALNA
 • napięcie pracy: 12V-24V
 • strumień świetlny @ 25°C w momencie włączenia lampy: 15000 lm
 • Typ homologacji: ECE
 • IP6K9K
 • pozycyjne/obrysowe przednie
 • drogowe

Pobory mocy 12V-24V

 • światło drogowe: 146W
 • światło pozycyjne: 13,2W
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Lampy zespolone przednie W221 to wyjątkowo wydajne lightbary FULL LED dostępne w wersjach z homologacją drogową i Offroad. W wersji z homologacją drogową wyposażone są w: bardzo wydajne światło drogowe, światło pozycyjne oraz światło ostrzegawcze żółte lub niebieskie. W wersji Offroad lampy posiadają niezwykle wydajne światło robocze i światło błyskowe (żółte lub niebieskie) lub podświetlenie białe w wersji statycznej bądź dynamicznej. Dodatkowo, możliwa jest animacja świetlna typu positive lub negativ, czyli światłem lub cieniem. Każda z lamp mierzy 20 cali, dostępne są z kloszem standardowym – bezbarwnym lub z kloszem przyciemnionym zw. „DARK”. Wersja SUPER DARK posiada dodatkowo ciemny pod klosz. Lampy w wersji OFFROAD oferowane są ze światłem rozproszonym do szerokokątnego rozświetlenia pola roboczego, bądź ze światłem skupionym do sięgnięcia w dal. Korpusy lamp W221 maja kształt linii prostej a każda z lamp składa się z wąskiego i szerokiego panelu świecącego. Animacja światła pływającego dostępna jest do wyboru na wąskim panelu górnym, jak i szerszym dolnym. Lightbary serii W221 są kompatybilne elektromagnetycznie tzn. że nie emitują zakłóceń elektromagnetycznych oraz są na te zakłócenia odporne. Wszystkie lampy spełniają wymagane normy a przy tym są odporne na zapylenie oraz wilgoć. Ponadto są uniwersalne napięciowo – działają w zakresie 12V – 24V.

Korpus lampy

Kształt korpusu lampy i wysokogatunkowe aluminium użyte w produkcji zwiększają ilość odprowadzanego ciepła, a co za tym idzie wydłużają żywotność diod LED. Użycie aluminium zamiast tradycyjnej stali pozwoliło znacząco zmniejszyć wagę całej lampy. Dodatkowo, cały korpus został w sposób dwuwarstwowy zabezpieczony przed korozją, co pozwala bezproblemowo użytkować go przez długie lata.

Specjalna membrana

Całkowicie szczelne zamknięcie lampy mogłoby mieć niekorzystne skutki przy dużych wahaniach temperatur i zmiennych warunkach atmosferycznych. Dlatego dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich jej elementów składowych nie bez znaczenia pozostaje zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. W tym celu lightbary wyposażone są w specjalną membranę, która poza odpowiednią cyrkulacją powietrza jednocześnie zabezpiecza przed wilgocią i wodą.

Materiały najwyższej jakości

Poszczególne części składowe lightbarów produkowane są z materiałów najwyższej jakości m.in. klosz lampy został wykonany z trwałego poliwęglanu, przez co charakteryzuje się zwiększoną odpornością na stłuczenia i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, sam klosz pokryty został specjalną, wzmacniającą powłoką, która zabezpiecza go przed porysowaniem.

Waś
131258
1 Przedmiot

Arkusz danych

Numer katalogowy
1540

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło