O Firmie

ROZRUCH jest firmą z wieloletnią tradycją. Już od 1994 roku zajmujemy się sprzedażą części samochodowych oraz akcesoriów samochodowych do wszystkich marek pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep, przyczep oraz samochodów osobowych.

Głównym celem naszej działalności jest błyskawiczne wyposażenie warsztatów, serwisów samochodowych oraz klientów detalicznych w potrzebne auto części po bardzo konkurencyjnych cenach, przy zachowaniu ich wysokiej jakości. Zamówione części do ciężarówek, części do koparek czy części do naczep lub zwykłych samochodów osobowych sprowadzamy w ciągu 24 godzin. Oferujemy sprawny system szybkiej dostaw zamówionych pozycji w dowolny rejon kraju.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy w sprzedaży nowe części zamienne do samochodów(oryginalne i zamienniki). Zapewniamy natychmiastową, profesjonalną i kompleksową obsługę oraz szybką realizację dostaw.

 

FIRMA ROZRUCH ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, NACZEP, PRZYCZEP I AUTOBUSÓW RÓŻNEGO TYPU.

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ I HURTOWEJ SZEROKI ASORTYMENT CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW TAKICH MAREK JAK DAF, MAN, SCANIA, IVECO, VOLVO, MERCEDES, RENAULT.

wiele innych części.

Usługi sprzedaży części samochodowych świadczymy już od 1994 r. Nasi klienci to głównie firmy spedycyjne, warsztaty, serwisy samochodowe, oraz odbiorcy indywidualni.

Wciąż rozszerzamy naszą ofertę. Współpraca z nami opiera się na zasadach partnerskich, profesjonalnej obsłudze, wsparciu technicznym i logistycznym.

Zapraszamy do współpracy serwisy, warsztaty samochodowe, firmy transportowe i odbiorców indywidualnych.